SOKKIA iX   robotická totální stanice

Robotické totální stanice řady iX charakterizuje, při použití nových technologií, vysoký výkon. Získáte možnosti jednomužného robotického systému, dlouhý dosah bezhranolového měření a výhody hybridního měření.
 

ULTRA VÝKONNÝ

UltraSonic technologie je hnací silou řady iX. UltraSonic motory jsou nejmenší, nejlehčí a nejvýkonnější na trhu – poskytují nejplynulejší a nejpřesnější možné sledování hranolu. Rozdíl můžete vidět a slyšet okamžitě. S rychlostí otočení 150° za sekundu, nezáleží jak rychle se pohybujete nebo kolik překážek máte v cestě, iX prostě nemůžete předběhnout.

ULTRA PŘESNÝ

Naše nová UltraTrac technologie zvyšuje přesnost sledování hranolu za všech podmínek. Pokročilé přístrojové algoritmy přináší jistotu potřebnou ke sledování. Není to o tom, zda ztratíte přímou viditelnost na hranol, ale jak rychle ji získáte zpět.

ULTRA SPOLEHLIVÝ

Výrazně štíhlý design v kompaktním těle, které je o třetinu menší než u předchozích robotických přístrojů a zároveň dvakrát rychlejší. UltraSonic motory jsou mnohem odolnější a vydrží až čtyřikrát déle než tradiční motory v předchozích přístrojích. Na motory se vztahuje 5-letá záruka.

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI iX:

- rychlé UltraSonic motory
- o 30% menší a lehčí s více funkcemi
- TSshield™
- vylepšená UltraTrac technologie
- 3 roky záruka na přístroj
- 5 let záruka na motory

 

GALERIE

VIDEO

PROSPEKT

 

Kontakt